Potrzebujemy duszpasterstwa seniorów.

Absolutnie nie można powiedzieć, że seniorzy nie mają w Kościele stworzonych możliwości albo, że Kościół nic im nie proponuje. Dobrze wiemy, choćby na podstawie naszej polskiej rzeczywistości, że seniorzy są skarbem każdej parafii.

Duszpasterstwo osób starszych prowadzone jest przez księdza Andrzeja Chibowskiego.

Grupa spotyka się we wtorki o godz. 11.00 w sali katechetycznej.

Zajęcia prowadzone są w formie spotkań w przyjaznej atmosferze.

Spotkania są okazją do rozmowy, czasem bliższego poznania się i wsparcia w niełatwych problemach życia codziennego.

Prowadzone są różnego rodzaju zajęcia o charakterze muzycznym, literackim oraz inne.

Duszpasterstwo organizuje również wyjazdy do muzeów, teatrów, miejsc ważnych dla historii naszej Ojczyzny. Organizowane są także pielgrzymki do znanych polskich sanktuariów oraz innych miejsc kultu religijnego.