Galeria parafialna

Bierzmowanie i Uroczyste Poświęcenie Kaplicy Adoracyjnej, witraży, obrazów i nowego oświetlenia kościoła – 28 maja 2024 r.

We wtorek 28 maja o godz. 18.00 podczas Uroczystej Mszy Świętej Jego Ekscelencja Biskup Romuald Kamiński udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Ksiądz Biskup poświęcił także te dzieła, które Parafia przygotowała na Chwałę Bożą: Parafialną Kaplicę Adoracyjną Najświętszego Sakramentu, witraże i obrazy oraz nowe oświetlenie kościoła.

Poświęcenie Sali Multimedialnej oraz Spotkanie Jego Ekscelencji Biskupa Romualda Kamińskiego z zaproszonymi Gośćmi, Fundatorami i Darczyńcami oraz Radą Parafialną – 28 maja 2024 r.

Po zakończonej Mszy Świętej Ksiądz Biskup poświęcił Salę Multimedialną, spotkał się z zaproszonymi Gośćmi, podziękował i wręczył Fundatorom i Darczyńcom pamiątkowe kopie ufundowanych przez nich witraży i obrazów. W czasie spotkania był poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego – finger food oraz była również możliwość złożenia przez Darczyńców i Fundatorów podpisów w Złotej Księdze Pamiątkowej Darczyńców Parafii św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej .

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Boże Ciało – 30 maja 2024 r.

Parafialne Misje Święte – 12-18 marca 2023 r.

w 35. rocznicę erygowania Parafii św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej

„Wierzę w Kościół – miejsce Boga w naszym życiu”

Składamy serdeczne podziękowanie Ojcu Misjonarzowi Ks. Prof. Czesławowi Parzyszkowi, za prowadzenie Misji Świętych, za wygłoszone Słowo Boże, modlitwę i błogosławieństwo dla Parafii, a także wszystkich rodzin. Dziękuję Księżom za posługę, w konfesjonale za spowiedź. Niech Pan Bóg wynagrodzi ten trud i oddanie. Serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy także za złożone ofiary na działalność apostolską prowadzoną przez Księży Pallotynów.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Boże Ciało – 8 czerwca 2023 r.

Z racji Bożego Ciała gościliśmy ks. prof. Czesława Parzyszka, misjonarza, który prowadził w marcu w naszej Parafii Misje Święte. Była to również dla nas wszystkich okazja do odnowienia naszych postanowień misyjnych. Ojciec Misjonarz wygłosił Słowo Boże na Mszach porannych i podczas procesji Bożego Ciała przy czwartym ołtarzu przed kościołem. Głównej Mszy Świętej przewodniczył ksiądz proboszcz w koncelebrze z ks. Czesławem Parzyszkiem.

Czuwanie i Pasterka 2020

Zdjęcia: Jacek Kalinowski

I Komunia Święta - Szkoła Podstawowa nr 172 i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1

Zdjęcia: Jacek Kalinowski

Inne galerie

w przygotowaniu...

do góry